Welcome
Login / Register

Videos being watched right now


New

 • 04:32 Popular "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  by Admin Added 216 Views / 0 Likes

  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme

 • 03:57 Popular David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Albania (UEFA EURO 2016™ Official Song)

  David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Albania (UEFA EURO 2016™ Official Song)

  by Admin Added 212 Views / 0 Likes

  BUY / LISTEN 'This One's For You' NOW https://david-guetta.lnk.to/ThisOnesForYou THIS ONE’S FOR YOU (FEAT. ZARA LARSSON) (David Guetta, Giorgio Tuinfort, Nick Van de Wall, Ester Dean, Thomas Troelsen) Produced by David Guetta, Giorgio Tuinfort & Afrojack

 • 03:05 Popular Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)

  Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip // https://www.facebook.com/SilviaGunbardhi Realizuar nga Max Production Music & Arrangement by : Alfred Sula Production by: AS Recording Studio

 • 04:25 Popular Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

  Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://www.facebook.com/www.threedots.al Video Production : Digitalb. https://www.facebook.com/Digitalb Copyrights owned by Digitalb. Music video for Kuq e zi je

 • 20:29 Popular Americans React to Albanian Music

  Americans React to Albanian Music

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Americans React to Albanian Music! Hey guys! This week we had Americans react to Albanian music! The songs they reacted to were E Jona, Bow Down, Dashni, Nuk Ma La, and Shota. Make sure to smash that like button, comment, and subscribe! Hope you enjoyed!

 • 03:11 Popular Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj - Show Biz (Official Video HD)

  Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj - Show Biz (Official Video HD)

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Executive Producer: Sabiani Music: Irkenc Hyka Lyrics: Petro Xhori

 • 01:21 Popular Albania

  Albania

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Coach sings Albania!

 • 00:39 Popular Cup Song Albania SPOT HD

  Cup Song Albania SPOT HD

  by Admin Added 216 Views / 0 Likes

 • 03:16 Popular Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

  Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

  Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2005 Black Fish Entertainment Facebook pages : Black Fish : http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503?ref=hl Etnon : http://www.facebook.com/pages/Etnon-Etno-Engjujt/366780541181?ref=hl Genc

 • 00:32 Popular "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme

 • 03:37 Popular Nehat - Party in Albania (Official Video HD)

  Nehat - Party in Albania (Official Video HD)

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Gentz Elshani Lyrics: Nehat Istrefi Producent: Ejona-Event

 • 00:29 Popular African singing Albania song

  African singing Albania song

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

  via YouTube Capture

 • 06:59 Popular "Cup song" Albania 25 mars 2017 !

  "Cup song" Albania 25 mars 2017 !

  by Admin Added 218 Views / 0 Likes

  "Cup song" Albania 25 mars 2017 ! Kemi shume anarki, Duam harmoni, rregull dhe ardhmeri ! Albania For peace in the whole world. Për paqen në gjithë botën. Pour la paix dans le monde entier. Für den Frieden in der ganzen Welt. За мир во всем мире. Por la p

 • 01:33 Popular Albanian partisan revolutionary song (HAKMARRJE RINI)

  Albanian partisan revolutionary song (HAKMARRJE RINI)

  by Admin Added 214 Views / 0 Likes

  (ENGLISH TRANSLATION BELOW THE ALBANIAN TEXT) HAKMARRJE RINI Po ngrihet një zë Nga fundi i varrit Si dielli kur shkrep Dhe hapet mbi dhe Hakmarrje, hakmarrje Në grykë të barbarit Përpara o popull Mbi të si rrufe Hakmarrje rini Dëshmori thërret Që ra për l

 • 05:42 Popular "Cup song Albania" 2017 Vivjan Kokeri

  "Cup song Albania" 2017 Vivjan Kokeri

  by Admin Added 219 Views / 0 Likes

  By Vivjan kokeri

 • 02:36 Popular Top 10 Albanian Pop Chart Songs

  Top 10 Albanian Pop Chart Songs

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

 • 03:07 Popular Elhaida Dani - I'm alive (Albania) 2015 Eurovision Song Contest

  Elhaida Dani - I'm alive (Albania) 2015 Eurovision Song Contest

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Albania in the 2015 Eurovision Song Contest Artist: Elhaida Dani Song: I'm alive

 • 01:45 Popular CUP SONG ALBANIA

  CUP SONG ALBANIA

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

 • 02:12 Popular GUINNESS, SHKODRA PJESË E “CUP SONG ALBANIA”

  GUINNESS, SHKODRA PJESË E “CUP SONG ALBANIA”

  by Admin Added 215 Views / 0 Likes

  STAR PLUS TV SHKODER - LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE - www.starplus-tv.com

 • 02:35 Popular Cup Song Albania Tutorial

  Cup Song Albania Tutorial

  by Admin Added 217 Views / 0 Likes

  Kjo video eshte per te ndihmuar shkollat te mesojne rritmin e Cup song. Mesohet brenda 15 - 20 minutave. Por ka nevoje te pakten edhe per 3-4 perseritje. Kur performohet ne grup krijon nje impakt te madh dhe te josh te marresh pjese. Mesazhi qe del nga ke

 • 03:58 albanian girls group  Very nice voice .. Song Peace be upon you‬ (Muhammad)

  albanian girls group Very nice voice .. Song Peace be upon you‬ (Muhammad)

  by Admin Added 5 Views / 0 Likes

  албанец девушки поют .. albanian girls sing Very beautiful voice ... Очень красивый голос

 • 01:14 Vlorë, “Cup Song Albania” synohet Guinness-i

  Vlorë, “Cup Song Albania” synohet Guinness-i

  by Admin Added 4 Views / 0 Likes

  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme

 • 03:48 Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD)

  Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD)

  by Admin Added 5 Views / 0 Likes

  Itunes : https://itunes.apple.com/gb/album/bow-down-feat.-noizy-single/id1124726150 Facebook : http://www.facebook.com/encamusic Instagram : http://www.instagram.com/enca Twitter : http://www.twitter.com/encahaxhia Music: Enca, Noizy Lyrics: Enca, Noizy P

 • 1:00:20 One Hour of Albanian Communist Music

  One Hour of Albanian Communist Music

  by Admin Added 3 Views / 0 Likes

  As per request. 0:00 Në njërën dorë kazmën në tjetrën pushkën (A Pickaxe in One Hand and a Rifle In the Other) 3:10 Internacionale (The Internationale) 4:30 Partizani në luftë po shkonte (The Partisan Is Headed to War) 7:37 Hakmarrje rini (Avenge Me, O Yo

 • 03:06 BOTË - Lindita Halimi - (Albania) 2017 Eurovision Song Contest

  BOTË - Lindita Halimi - (Albania) 2017 Eurovision Song Contest

  by Admin Added 3 Views / 0 Likes

  Kënga fituese Festivali 55-të nata 3-të "23 Dhjetor 2016" HD BOTË - Lindita Halimi - (Albania) 2017 Eurovision Song Contest Teksti: Gerald Xhari (Big Basta) Muzika: Klodian Qafoku Orkestrimi: Klodian Qafoku Contest "Festivali 55" Moderatorë: Kasem Hoxha e

 • 04:28 Lindita Halimi - BOTË (Albania) REACTION - Eurovision Song Contest 2017

  Lindita Halimi - BOTË (Albania) REACTION - Eurovision Song Contest 2017

  by Admin Added 4 Views / 0 Likes

  Lindita Halimi - BOTË (Albania) REACTION - Eurovision Song Contest 2017 ►ALL ESC 2017 REACTIONS: https://www.youtube.com/watch?v=6IPkIp8eVT4&list=PLJiZt8utico4R0zYBXJtdJBbzsfBJT6rb ►ESC REACTIONS 2016: https://www.youtube.com/watch?v=qACYgvq_AiM&list=PLJi

 • 01:28 SHKODËR, 1000 FËMIJË NË “CUP SONG ALBANIA”

  SHKODËR, 1000 FËMIJË NË “CUP SONG ALBANIA”

  by Admin Added 4 Views / 0 Likes

  STAR PLUS TV SHKODER - LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE - www.starplus-tv.com

 • 02:21 PENGUINE DANCE ALBANIA

  PENGUINE DANCE ALBANIA

  by Admin Added 4 Views / 0 Likes

  20.07.2013 @HERA RESORT, ALBANIA (i am the brides brother, the first one dressed like penguine) In 2010 i promissed my sister that this dance was going to be a surprize on her wedding day...and i asured her that we will be the first in Albania to do somet

 • 02:20 Albenians GUINESS singing a song- CUP SONG ALBANIA

  Albenians GUINESS singing a song- CUP SONG ALBANIA

  by Admin Added 3 Views / 0 Likes

  2016 Albanian singing together for guiness trophy

 • 00:47 Cup song Albania 2017 and they won

  Cup song Albania 2017 and they won

  by Admin Added 2 Views / 0 Likes

  Pls subscribe and like this video !

Popular videos

Site statistics

RSS