Best online video Site
Welcome
Login / Register

"Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in Other Songs
276 Views

Description

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”.

Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme performojnë me kupa plastike këngën Cup Song.
Kur një solist këndon dilemën “Të rri apo të iki”, 2 mijë veta formojnë fjalën “Albania” të ulur.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/cup-song-albania-8-mije-te-rinj-shqiptare-synojne-rekordin-guinness/

Commenting disabled.
RSS
Website Security Test