Best online video Site
Welcome
Login / Register

Other Songs


 • 03:07 Popular Elhaida Dani - I'm alive (Albania) 2015 Eurovision Song Contest

  Elhaida Dani - I'm alive (Albania) 2015 Eurovision Song Contest

  by Admin Added 277 Views / 0 Likes

  Albania in the 2015 Eurovision Song Contest Artist: Elhaida Dani Song: I'm alive

 • 01:45 Popular CUP SONG ALBANIA

  CUP SONG ALBANIA

  by Admin Added 271 Views / 0 Likes

 • 02:12 Popular GUINNESS, SHKODRA PJESË E “CUP SONG ALBANIA”

  GUINNESS, SHKODRA PJESË E “CUP SONG ALBANIA”

  by Admin Added 274 Views / 0 Likes

  STAR PLUS TV SHKODER - LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE - www.starplus-tv.com

 • 02:35 Popular Cup Song Albania Tutorial

  Cup Song Albania Tutorial

  by Admin Added 273 Views / 0 Likes

  Kjo video eshte per te ndihmuar shkollat te mesojne rritmin e Cup song. Mesohet brenda 15 - 20 minutave. Por ka nevoje te pakten edhe per 3-4 perseritje. Kur performohet ne grup krijon nje impakt te madh dhe te josh te marresh pjese. Mesazhi qe del nga ke

 • 03:58 albanian girls group  Very nice voice .. Song Peace be upon you‬ (Muhammad)

  albanian girls group Very nice voice .. Song Peace be upon you‬ (Muhammad)

  by Admin Added 30 Views / 0 Likes

  албанец девушки поют .. albanian girls sing Very beautiful voice ... Очень красивый голос

 • 01:14 Vlorë, “Cup Song Albania” synohet Guinness-i

  Vlorë, “Cup Song Albania” synohet Guinness-i

  by Admin Added 30 Views / 0 Likes

  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme

 • 03:48 Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD)

  Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD)

  by Admin Added 31 Views / 0 Likes

  Itunes : https://itunes.apple.com/gb/album/bow-down-feat.-noizy-single/id1124726150 Facebook : http://www.facebook.com/encamusic Instagram : http://www.instagram.com/enca Twitter : http://www.twitter.com/encahaxhia Music: Enca, Noizy Lyrics: Enca, Noizy P

 • 1:00:20 One Hour of Albanian Communist Music

  One Hour of Albanian Communist Music

  by Admin Added 23 Views / 0 Likes

  As per request. 0:00 Në njërën dorë kazmën në tjetrën pushkën (A Pickaxe in One Hand and a Rifle In the Other) 3:10 Internacionale (The Internationale) 4:30 Partizani në luftë po shkonte (The Partisan Is Headed to War) 7:37 Hakmarrje rini (Avenge Me, O Yo

 • 03:06 BOTË - Lindita Halimi - (Albania) 2017 Eurovision Song Contest

  BOTË - Lindita Halimi - (Albania) 2017 Eurovision Song Contest

  by Admin Added 26 Views / 0 Likes

  Kënga fituese Festivali 55-të nata 3-të "23 Dhjetor 2016" HD BOTË - Lindita Halimi - (Albania) 2017 Eurovision Song Contest Teksti: Gerald Xhari (Big Basta) Muzika: Klodian Qafoku Orkestrimi: Klodian Qafoku Contest "Festivali 55" Moderatorë: Kasem Hoxha e

 • 04:28 Lindita Halimi - BOTË (Albania) REACTION - Eurovision Song Contest 2017

  Lindita Halimi - BOTË (Albania) REACTION - Eurovision Song Contest 2017

  by Admin Added 25 Views / 0 Likes

  Lindita Halimi - BOTË (Albania) REACTION - Eurovision Song Contest 2017 ►ALL ESC 2017 REACTIONS: https://www.youtube.com/watch?v=6IPkIp8eVT4&list=PLJiZt8utico4R0zYBXJtdJBbzsfBJT6rb ►ESC REACTIONS 2016: https://www.youtube.com/watch?v=qACYgvq_AiM&list=PLJi

 • 01:28 SHKODËR, 1000 FËMIJË NË “CUP SONG ALBANIA”

  SHKODËR, 1000 FËMIJË NË “CUP SONG ALBANIA”

  by Admin Added 20 Views / 0 Likes

  STAR PLUS TV SHKODER - LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE - www.starplus-tv.com

 • 02:21 PENGUINE DANCE ALBANIA

  PENGUINE DANCE ALBANIA

  by Admin Added 26 Views / 0 Likes

  20.07.2013 @HERA RESORT, ALBANIA (i am the brides brother, the first one dressed like penguine) In 2010 i promissed my sister that this dance was going to be a surprize on her wedding day...and i asured her that we will be the first in Albania to do somet

 • 02:20 Albenians GUINESS singing a song- CUP SONG ALBANIA

  Albenians GUINESS singing a song- CUP SONG ALBANIA

  by Admin Added 24 Views / 0 Likes

  2016 Albanian singing together for guiness trophy

 • 00:47 Cup song Albania 2017 and they won

  Cup song Albania 2017 and they won

  by Admin Added 13 Views / 0 Likes

  Pls subscribe and like this video !

 • 00:29 "Cup Song Albania" In Durres

  "Cup Song Albania" In Durres

  by Admin Added 15 Views / 0 Likes

  Cup Song Albania Durres A Special Thanks To All Student From "Hasan-Koci" School And The 8-D Class

 • 07:10 Shqipëria rekord në librin Guinness - Cup Song Albania (Mbi 2000 nxenes formojne emrin Albania)

  Shqipëria rekord në librin Guinness - Cup Song Albania (Mbi 2000 nxenes formojne emrin Albania)

  by Admin Added 28 Views / 0 Likes

  Mbi 2000 nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6000 të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme performojnë me kupa plastike këngën Cup Song. Kur një

RSS
Website Security Test