Best online video Site
Welcome
Login / Register

Other Songs


 • 04:32 Popular "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  by Admin Added 281 Views / 0 Likes

  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme

 • 03:57 Popular David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Albania (UEFA EURO 2016™ Official Song)

  David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Albania (UEFA EURO 2016™ Official Song)

  by Admin Added 271 Views / 0 Likes

  BUY / LISTEN 'This One's For You' NOW https://david-guetta.lnk.to/ThisOnesForYou THIS ONE’S FOR YOU (FEAT. ZARA LARSSON) (David Guetta, Giorgio Tuinfort, Nick Van de Wall, Ester Dean, Thomas Troelsen) Produced by David Guetta, Giorgio Tuinfort & Afrojack

 • 03:05 Popular Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)

  Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)

  by Admin Added 279 Views / 0 Likes

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip // https://www.facebook.com/SilviaGunbardhi Realizuar nga Max Production Music & Arrangement by : Alfred Sula Production by: AS Recording Studio

 • 04:25 Popular Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

  Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

  by Admin Added 286 Views / 0 Likes

  Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://www.facebook.com/www.threedots.al Video Production : Digitalb. https://www.facebook.com/Digitalb Copyrights owned by Digitalb. Music video for Kuq e zi je

 • 20:29 Popular Americans React to Albanian Music

  Americans React to Albanian Music

  by Admin Added 273 Views / 0 Likes

  Americans React to Albanian Music! Hey guys! This week we had Americans react to Albanian music! The songs they reacted to were E Jona, Bow Down, Dashni, Nuk Ma La, and Shota. Make sure to smash that like button, comment, and subscribe! Hope you enjoyed!

 • 03:11 Popular Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj - Show Biz (Official Video HD)

  Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj - Show Biz (Official Video HD)

  by Admin Added 273 Views / 0 Likes

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Executive Producer: Sabiani Music: Irkenc Hyka Lyrics: Petro Xhori

 • 01:21 Popular Albania

  Albania

  by Admin Added 270 Views / 0 Likes

  Coach sings Albania!

 • 00:39 Popular Cup Song Albania SPOT HD

  Cup Song Albania SPOT HD

  by Admin Added 271 Views / 0 Likes

 • 03:16 Popular Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

  Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

  by Admin Added 269 Views / 0 Likes

  Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2005 Black Fish Entertainment Facebook pages : Black Fish : http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503?ref=hl Etnon : http://www.facebook.com/pages/Etnon-Etno-Engjujt/366780541181?ref=hl Genc

 • 00:32 Popular "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  "Cup Song Albania", Ora News sjell pamje fantastike me dron nga "Sheshi Skënderbej", Tirane

  by Admin Added 277 Views / 0 Likes

  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rreth 2 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare në kryeqytet dhe 6 mijë të tjerë nga rrethet, përgatiten për të thyer rekordin “Guinness Cup Song Albania”. Në sheshin “Skënderbej” të rinj nga shkolla të ndryshme

 • 03:37 Popular Nehat - Party in Albania (Official Video HD)

  Nehat - Party in Albania (Official Video HD)

  by Admin Added 268 Views / 0 Likes

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Gentz Elshani Lyrics: Nehat Istrefi Producent: Ejona-Event

 • 00:29 Popular African singing Albania song

  African singing Albania song

  by Admin Added 273 Views / 0 Likes

  via YouTube Capture

 • 06:59 Popular "Cup song" Albania 25 mars 2017 !

  "Cup song" Albania 25 mars 2017 !

  by Admin Added 277 Views / 0 Likes

  "Cup song" Albania 25 mars 2017 ! Kemi shume anarki, Duam harmoni, rregull dhe ardhmeri ! Albania For peace in the whole world. Për paqen në gjithë botën. Pour la paix dans le monde entier. Für den Frieden in der ganzen Welt. За мир во всем мире. Por la p

 • 01:33 Popular Albanian partisan revolutionary song (HAKMARRJE RINI)

  Albanian partisan revolutionary song (HAKMARRJE RINI)

  by Admin Added 274 Views / 0 Likes

  (ENGLISH TRANSLATION BELOW THE ALBANIAN TEXT) HAKMARRJE RINI Po ngrihet një zë Nga fundi i varrit Si dielli kur shkrep Dhe hapet mbi dhe Hakmarrje, hakmarrje Në grykë të barbarit Përpara o popull Mbi të si rrufe Hakmarrje rini Dëshmori thërret Që ra për l

 • 05:42 Popular "Cup song Albania" 2017 Vivjan Kokeri

  "Cup song Albania" 2017 Vivjan Kokeri

  by Admin Added 281 Views / 0 Likes

  By Vivjan kokeri

 • 02:36 Popular Top 10 Albanian Pop Chart Songs

  Top 10 Albanian Pop Chart Songs

  by Admin Added 271 Views / 0 Likes

RSS
Website Security Test